Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Neomelodramatic

Zasady i Regulamin

Zasady NMDt

1. Część materiałów umieszczona na stronie jest przeznaczona jedynie dla osób pełnoletnich. Informacje o wiekowej grupie docelowej znajdują się nad opisem mangi/doujinshi. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, to nie masz prawa pobierać/czytać treści nieprzeznaczonych dla Ciebie! Pamiętaj, że wszystko pobierasz na własną odpowiedzialność i nasza grupa nie będzie ponosić konsekwencji Twoich działań.
Oznaczenia stosowane przez grupę NMDt:
–  G – tytuł przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych
–  R15 – treści przeznaczone dla starszych czytelników, powyżej 15-16 roku życia;
–  R18 – treści przeznaczone dla osób pełnoletnich (sceny erotyczne, dorosła tematyka, itp.);
- R18(!) – treści drastyczne, przeznaczone jedynie dla osób pełnoletnich i o mocnych nerwach;

 

2. Tłumaczenia robimy tylko i wyłącznie dla własnej przyjemności. Jednak z dobroci serca umieszczamy je tutaj i dzielimy się z Wami.

 

3. Mając na uwadze punkt „2” liczymy na jakikolwiek odzew z Waszej strony. „Anonimowi użytkownicy” są naprawdę irytujący, ponieważ nie dając nic od siebie żerują na ciężkiej pracy innych. Naprawdę, zwykłe „dziękuję” czy „powodzenia” wystarczy. Jeżeli nadal odzew na naszą pracę będzie znikomy, to będziemy musiały pomyśleć nad innym rozwiązaniem.

 

4. Grupa NMDt niechętnie zgadza się na umieszczanie swoich prac na innych stronach, jest to możliwe jedynie pod warunkiem, że:

  • nie usuniesz kredytu, który znajduje się w paczce;
  • nie usuniesz z nazwy paczki skrótu nazwy naszej grupy: [NMDt]. Ewentualne dopiski umieszczaj po tytule doujinshi/mangi (np.: „[NMDt] Melancholic -twój dopisek-.zip);
  • w jakikolwiek inny sposób nie przywłaszczysz sobie pracy autorek mangi/doujinshi, ewentualnie naszej

 

5. Więcej informacji o grupie znajduje się w dziale „O ekipie” i „FAQ”. Jeżeli jednak i tam nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, możesz śmiało nas zapytać :3

 

 

Regulamin

Grupa Neomelodramatic zajmuje się wyłącznie amatorskim tłumaczeniem, hołdując fandomowej zasadzie OD FANÓW – DLA FANÓW.

Tak więc kategorycznie zabrania się wykorzystywania udostępnianych materiałów w celach pozyskania korzyści materialnych bądź jakichkolwiek innych sprzecznych z powyższą zasadą.

Materiały zamieszczane są w celach promocyjnych i po upływie 24 godzin od momentu pobrania powinny zostać usunięte z komputera.

Grupa nie bierze na siebie odpowiedzialności w przypadku niedostosowania się do wyżej wymienionych wymogów.