Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Neomelodramatic

O ekipie

Cheshire CatCheshire Catwspółzałożycielka grupy

Cheshirek. Główny i jedyny edytor grupy, odpowiedzialna w całości za skanowanie, typesetting, cudowną grafikę na kredytach i o wiele więcej. W przypływie dobrej woli skanuje własne zbiory i publikuje je na NMDt.
Kontakt: neomelodramatic.scans@gmail.com

 

Madame Trefl Madame Trefl - współzałożycielka grupy

Główna zmora i męczyciel grupy – tłumacz i raw hunter (czego nie zeskanuje Cheshire, to znajdzie Trefl). Odpowiedzialna za logistykę, planowanie i doprowadzanie wszystkich do szału.
Dorywczo zajmuje się również czyszczeniem i doprowadzaniem skanów do stanu odpowiedniego dla NMDt.
Kontakt: neomelodramatic.scans@gmail.com | GG: 2685851

 

AoRabbir AoRabbit - korekta

AoRabbit, poskromicielka niesfornych liter, przecinków i szeroko rozumianej ortografii. W skrócie: korektorka! Jako ekstrawertyk uwielbia spotkania towarzyskie, ale często lubi też pobyć sama. Ogromny leń z ambicjami. Marzy o wydaniu własnej książki, a teraz z całych sił szuka inspiracji.
Kontakt: neomelodramatic.scans@gmail.com

 
W razie jakichkolwiek problemów, pytań, zażaleń, podziękowań, propozycji – prosimy o kontakt drogą mailową na adres: neomelodramatic.scans@gmail.com
 

Byli z nami:

Mister CatepillarMister Caterpillar

Znawca i ekspert języka polskiego odpowiedzialna za redakcję i korektę tłumaczeń. Ze względu na to, że (prawie) siłą została zrekrutowana do grupy spoza światka m&a jest zwolniona z odpowiedzialności za tytuły o bardzo wątpliwej moralności (yaoi). Projekty, którymi się zajmuje: D.Gray-man i Boy Princess.
Była z nami od listopada 2010 do kwietnia 2012 r.
 

Mad HatterMad Hatter

Człowiek, dla którego nie istnieje słowo „niemożliwe”. Odpowiedzialny przede wszystkim za korektę, organizację skanów i wywiad środowiskowy. Nie mówi zbyt wiele, za to smaga batem, leje wrzątkiem i wbija szpilki, kiedy reszta grupy po cichu planuje sobie zrobić fajrant. Prywatnie bardzo sympatyczny, choć może trochę milczący dżentelmen z roztrojeniem jaźni – niczym Szalony Kapelusznik, wiecznie o obłąkańczej herbatce.
Był z nami od listopada 2009 do września 2010 r.
 

Serdecznie dziękujemy! ♥